Ubezpieczenie OC Gdynia​

Oferujemy rozwiązania ubezpieczeniowe dla pojazdów w Gdyni. Ubezpieczenie OC – czyli polisa odpowiedzialności cywilnej, zapewnia ochronę na drodze. Pomożemy Ci znaleźć ubezpieczenie OC bez względu na to, czy szukasz polisy jako kierowca prywatny, przedsiębiorca czy dla floty firmowej. Wykup tej polisy jest obowiązkiem każdego posiadacza pojazdu. Z tego względu dostępnych ofert jest naprawdę wiele, co znacząco utrudnia poszukiwania najlepszych warunków. Przedstaw nam swoje wymagania, a także poniższe dane, a my zajmiemy się tym za Ciebie. Doświadczony zespół pomoże w wyborze optymalnego planu ubezpieczeniowego, uwzględniającego indywidualne potrzeby i budżet. Dzięki partnerstwu z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi możemy znaleźć konkurencyjne stawki bez rezygnowania z jakości i kompleksowej ochrony. Oferujemy również dodatkowe opcje, które mogą zabezpieczyć przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Nie ryzykuj i zaufaj nam, aby zapewnić sobie spokojną jazdę.

Do wyceny ubezpieczenia samochodu niezbędne są poniższe informacje:

  • marka,
  • model,
  • pojemność silnika,
  • rok produkcji.

Ile wynosi kara za brak ważnego OC?

Wysokość kary za brak ważnej polisy OC zależy od kilku czynników, tj. od rodzaju pojazdu oraz długości przerwy w ubezpieczeniu. Uogólniając, posiadacze pojazdów osobowych mogą być obciążeni wydatkiem nawet 7 tysięcy złotych. A co z posiadaczem ciężarówki, autobusu czy ciągnika? Tu taryfikator jest jeszcze bardziej dotkliwy – najwyższa kara wynosi ponad 10 tysięcy złotych.

Jaki płynie z tego wniosek? Trzeba być czujnym! Pamiętaj, że decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie rozstajemy się po sfinalizowaniu transakcji. Dbamy o naszych klientów także później, dlatego przypomnimy Ci o kończącej się polisie, abyś nie narażał się na ten jakże zbędny wydatek.

Czym różni się ubezpieczenie OC od AC?

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych w Gdyni, które mamy przyjemność Wam oferować, znajduje się także polisa AC. Różni się od OC przede wszystkim znacznie szerszym zakresem ochrony – obejmuje zdarzenia losowe oraz spowodowane przez osoby trzecie niezależnie od tego, czy pojazd znajdował się w ruchu, czy nie. Gradobicie wgniotło dach auta? Ktoś wybił w nim szybę? A może padłeś ofiarą złodziei? Bez obaw. Przecież masz Autocasco!