Strona główna » Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie turystyczne Gdynia

Wakacje to zdecydowanie nie czas na zmartwienia. Wypadki chodzą po ludziach i niestety nie wybierają się nigdy na urlop. Nie oznacza to, że muszą zepsuć Twój. Wybierz swój wymarzony kierunek, spakuj się i baw się dobrze podczas podróży! My zajmiemy się całą resztą.

Znajdziemy Ci polisę, dzięki której Twój wyjazd będzie beztroski. Oferujemy ubezpieczenia w Gdyni od wszystkich funkcjonujących w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych. Wiemy, czego i gdzie szukać! Ubezpieczenie turystyczne dostosowujemy przede wszystkim do kierunku wyjazdu, czasu jego trwania, a także Twoich indywidualnych potrzeb.

Od czego chroni ubezpieczenie podróżne?

Polisa turystyczna zabezpiecza przede wszystkim przed kosztami leczenia, które poza granicami kraju mogą być wręcz zatrważające. Opieka medyczna, wizyty lekarskie, zabiegi i operacje, leki… Wydatków może być naprawdę wiele. Tzw. karta EKUZ nie wystarczy. Pokrywa ona bowiem tylko niektóre wspomniane elementy lub w ograniczonym zakresie.

Ubezpieczenie może Cię chronić także od:

  • wypadków (niekiedy także w stanie nietrzeźwości),
  • kradzieży,
  • zagubionego bagażu,
  • opóźnionego lotu,
  • rezygnacji z podróży,
  • i wiele więcej.

Zakres ochrony zależy oczywiście od wybranego wariantu. Wyjeżdżając poza Europę, należy bezwzględnie zdecydować się na polisę rozszerzoną. Warto rozważyć taką inwestycję również w przypadku krajów UE, ponieważ koszty związane ze zdrowiem to nie jedyne wydatki, które mogą spotkać Cię podczas upragnionego urlopu.

Ubezpieczenie podróżne