Strona główna » Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu Gdynia

Co roku na polskich drogach dochodzi do około 20 000 wypadków. Ty też możesz stać się uczestnikiem takiego zdarzenia. Nowy, starszy, duży, mały… Cechy samochodu nie mają znaczenia. W każdym wypadku koszty likwidacji szkody mogą okazać się zatrważające. Poczuj się bezpiecznie, wybierając ubezpieczenie, które będzie indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako doradcy ubezpieczeniowi z Gdyni dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie idealną ofertę. Ubezpieczamy od 1995 roku, więc po prostu wiemy, jak robić to dobrze! Zaufaj doświadczonym brokerom o bogatej praktyce zawodowej. Zabezpiecz swoje auto razem z nami.

Ubezpieczenia komunikacyjne – OC i AC

Do ubezpieczeń komunikacyjnych zalicza się polisę OC i AC. Pierwsza z nich jest obowiązkowa dla każdego posiadacza pojazdu bez żadnych wyjątków. Uchybienie temu obowiązkowi wiąże się z narażeniem na karę finansową do nawet 10 000 złotych. Całkowite koszty mogą okazać się jednak o wiele większe, jeżeli dojdzie do kolizji lub wypadku. W takim przypadku będziesz zmuszony do likwidacji spowodowanej szkody z własnej kieszeni.

Nieszczęśliwych przypadków może być jednak o wiele więcej. Kradzieże pojazdów, gradobicia czy szkody parkingowe mogą zdarzyć się każdego dnia. Wybierając ubezpieczenie AC, zabezpieczasz się przed ich skutkami finansowymi. Masz możliwość wyboru dowolnego zakresu ochrony. Skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego oczekujesz, a my znajdziemy Ci odpowiednią ofertę. Proste, prawda?

Ubezpieczenie samochodu