O nas

Firma VEKTOR działając od 1995 roku, zdobyła ogromne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. To blisko 30 lat budowania zaufania i nabywania wiedzy, której używamy, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu możemy z łatwością dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą. Proste, prawda?

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Pomagamy zarówno podmiotom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Naszym celem jest znalezienie dla Ciebie idealnej oferty ubezpieczeniowej, która będzie spełniać Twoje potrzeby, a jednocześnie dostępna w jak najbardziej atrakcyjnej cenie. Dążymy do zapewnienia Ci kompleksowej ochrony finansowej, bez zbędnych komplikacji i niepotrzebnego obciążenia. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych doradców ubezpieczeniowych, którzy mają dogłębną wiedzę na temat rynku ubezpieczeniowego oraz aktualnych trendów. Dzięki temu możemy zapewnić Ci najlepsze doradztwo i rozwiązania, które będą spełniać Twoje potrzeby. Nasza agencja stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, dlatego dokładnie słuchamy Twoich wymagań i preferencji.

Jakie ubezpieczenia znajdziesz w naszej ofercie?

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaufaj naszej agencji ubezpieczeniowej, a dostaniesz spokój i pewność, że Twój majątek jest w najlepszych rękach.

rozmowy ludzi

Ubezpieczenia Vektor

Urszula Szulc

Wieloletni staż na rynku ubezpieczeń, tysiące wystawionych polis i zdobyta wiedza zapewnia naszym klientom profesjonalną obsługę.

  • Doradzamy i pomagamy przy wypełnieniu dokumentacji.
  • Pomagamy w weryfikowaniu warunków ubezpieczeń proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi współpracujemy.
  • Przypominamy o kończących się polisach.

W codziennej pracy priorytet stanowi dla nas zadowolenie klienta. Skrupulatnie przyglądamy się Waszym potrzebom, które są podstawą do poszukiwań odpowiednich ofert.

Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu.

Wybierz dogodny dla siebie sposób kontaktu a my przestawimy Ci ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także do umawiania spotkań w formie stacjonarnej.