Strona główna » Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości Gdynia

Dom to nie tylko nieruchomość. To również miejsce, w którym spędzamy czas z rodziną, przyjaciółmi, tworzymy wspomnienia i wyjątkowe chwile. Jest wartością samą w sobie, która zasługuje na odpowiednią ochronę. Z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie najlepsze ubezpieczenie nieruchomości, abyś czuł się bezpiecznie w swoim zaciszu.

Polisa może dotyczyć także innych nieruchomości, tzn. nie tylko mieszkania i domu wolnostojącego, ale i lokalu, działki gruntowej czy garażu. W ostatnim przypadku zalecamy wzmożenie ochrony ubezpieczeniem komunikacyjnym – w Gdyni znajdziemy Ci każdy rodzaj zabezpieczenia, którego możesz potrzebować!

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości?

Ubezpieczenie nieruchomości budynkowej o podstawowym zakresie ochrony obejmuje najczęściej mury i inne elementy stałe, które ulegną zniszczeniu w wyniku zdarzenia losowego, np. pożaru, huraganu, zalania itd. Zachęcamy jednak, aby zdecydować się na wariant rozszerzony. Wówczas, w zależności od rodzaju polisy, można liczyć na rekompensatę finansową w przypadku utraty czy uszkodzenia np. wyposażenia budynku, a nawet kradzieży i włamania.

Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia nieruchomości?

Na ostateczną cenę ubezpieczenia składa się co najmniej kilka czynników. Przede wszystkim mowa tu o wybranym wariancie ochrony (podstawowy lub rozszerzony), a także o wartości nieruchomości, jej lokalizacji, specyfikacji, sumie ubezpieczenia czy zakresu i rodzaju zabezpieczeń w budynku. Przedstaw nam swoje wymagania oraz zaplanowany budżet, abyśmy znaleźli dla Ciebie najlepszą ofertę.

Ubezpieczenie nieruchomości